zpet na úvodní stranu | napište ...
2085 hodnocení » | 1995 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirace aneb příběhy nejen pro lepší mezilidské vztahy

Inspirace Mezilidské vztahy ukazují úroveň společnosti. Inspirace je naopak určitý podnět, který vytváří pohled na změnu.  A zkušenosti podávají ruku k realizaci. A co nám vznikne spojíme-li se v jeden pojem slůvka vztahy, inspirace a zkušenosti? Přemýšlejte je to velmi jednoduché, neboť zde mluvíme o otevřené bráně k zajímavému a úspěšnému životu.

Toužíte zlepšit partnerské či mezlidské vztahy? Mít lepší zkušenosti? Mít dobré zdraví? Více peněz? To vše a rozhodně ještě více umí totiž ovlivnit skutečná inspirace. Inspirace je úplně ten první bod naděje na změnu vašeho příběhu zvaného život. Inspirace není pojmem nejen pro filosofy, umělce, ale i pro ty nejobyčejnější lidi a jejich denní starosti či výzvy.

Inspirace zde na webu aneb piště své inspirativní příběhy

Popis výše přesně charakterizuje co “inspirace” znamená. S ohledem na portál přidáváme dodatek web Bod Inspirace poskytuje tzv. inspirativní příběhy. Neděste se však zbytečné hloubky tohoto slova. Zde nechceme uvádět jen hluboké filozofické odpovědi a příběhy  např.na otázky typu “Jak zlepšit vztahy s rodinou?” ale  i ty obyčejné, každodenní odpovědí jako je např. “čím se mám inspirovat při koupi dárku?".  Zde na webu chceme znát úplně všechny inspirativní příběhy,  jenž se kdy lidem staly a jejiž realizace úspěšně pomohla k lepšímu životu. Díky tomu tak zlepšit vaše vztahy ke všemu co vám připadá důležité a nabídnout nové zkušenosti.

Jak hledat inspiraci aneb jak se na ni ptát?

Radu “Kde hledat inspiraci” najdete v kapitole “Zdroje inspirace”. Zde chceme poradit jaké otazky pokládat, aby jste se s inpirací potkali, viděli ji, zažili ji, vstřebali, ale například i využili ve svůj prospěch. Některé otázky nejsou přímé, ale vyjadřují alespoň směr jakým hledět, když chcete jít inspiraci naproti.

Jakou formu inspirace vlastně hledám?

V jaké oblasti hledám své inspirace?

Co mám rád mě nedokáže samo inspirovat?

Problémem jsou mé zkušenosti nebo vztahy k okolí?

Co jsem zažil zajímavého a zejména proč jsem to zažil?

Opravdu nevidím v lidech kolem sebe nic inspirativního?

Nebráním se vidět pravdu?

Chci být opravdu inspirován – toužím se vydat na cestu odpovědí?

     Inspirace je tak silný pojem, že bychom zde mohli jmenovat tisíce otázek. Je tak silný, že ovlivňuje veškeré mezilidské vztahy, mění dosavadní zkušenosti či motivuje k tomu, že změnit ve svém životě můžete cokoliv.

 

Inspirativní rada webu: nechcete-li psát, ale pouze číst, tak navštivte kapitolu POSLEDNÍ VLOŽENÉ PŘÍBĚHY. A naopak chcete-li něco napsat, tak se zaregistrujte a přes kapitolu VLOŽIT INSPIRATIVNI PŘÍBĚH  zadejte svůj příspěvek. “Otevřete oči a uvidíte svět plný inspirace a zkušenosti. Zlepšíte své mezilidské vztahy a pohled na svět se tak moc zlepší”.

 

(picture Frogs_in_our_pond -_by TrevorRickard)

 Loading


FGK design