zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
13/07/2013 Aktualita - Chcete se podílet na vedení webu? 2014 - Zajímává oblast inspirace? Máte co sdělit? Nebo vás jen baví se v této oblasti pohybovat a tvořit nějaké efektivní dílo? Nebo se vám líbí struktura webu a rádi byste si ji přetvořili ve svůj pohled? Anebo je tu úplně jiný inspirativní zájem? Nebojte se nás kontaktovat na admin@bodinspirace.cz a určitě něco společně vymyslíme! Děkujeme. (text by admin, picture by Google)
10/11/2012 Aktualita - Magických 400
inspirativních příběhů dosaženo!
10.11.2012 - Rok se sešel s rokem a my jsme velmi rádi, že můžeme s hrdostí oznámit že portál Bod Inspirace zaznamenal svůj 400.inspirativní příběh. Toto je určitě zajímavý milník i s ohledem na další blížící se milníky. Nicménně správný inspirativní příběh je tím pravým nábojem tohoto webu a proto jsme velmi rádi, že slavíme již toto číslo. V pořadí příběhů možná naleznete méně než 400 inspirativních příběhů, což je dáno pouze tím, že aby se příběh mohl dostat do žebříčků inspirativní kvality, tak musí mít nejménně 3 hodnocení uživatelů. V opačném případě stále čeká. Nicménně průběžný stav přidaných příběhů můžete sledovat v nejvyšší bodě tohoto webu spolu s údaji o počtu hodnocení či jejich komentářů (text by admin, picture by Google)
08/09/2012 Aktualita - Škola začala,
inspirace nekončí ba naopak
8.9.2012 - Nový školní rok je tu a ač byli prázdniny půvabné a zajímavé, tak jsou pryč. Léto přineslo řadu zajímavých inspirací, ale jak je vidět, současná hektická doba čím dál ménně dopřáva radovánkám a i zde na portálu bodu inspirace se to přeci jenom více hemžilo tématikou pracovní. Práce je v dnešní době velmi tenký pojem a proto každý kdo může využít příležitost tak tak i na úkor svého času činní. Proto si velmi vážíme všech, kteří umí sdělit své postřehy a rady a umožnit někomu prostor k potřebnému impulsu inspirace. V souladu se začátkem školního roku doporučujeme zalistovat v žebříčcích inspirativních příběhů, neboť pod filtrem "studium" naleznete řadu zajímavých příspěvků, které by se vám mohli velmi hodit. Když ne vám tak např. vaším přátelům ano. Studium je jedna ze seriózních oblastí, na kterou jsem od začátku mysleli a právě tento moment je pro něj nejvhodnějším k využítí (text by admin, picture by wikimedia - University of Cambridge)
11/08/2012 Aktualita - Překročí příběh
inspirace 1000 shlédnutí?
11.8.2012 - Nejnavštěvovanější příběhy můžete vidět v kapitole ŽEBŘÍČKY. Při zadání filtru - nejvíce navštěvované - se vám na prvním místě zobrazí inspirativní příběh zvaný "Udržování tzv.aktivního momentu" od nicka Tylera. Tento příběh nejenže má velmi kladné hodnocení inspirativní kvality a je tedy právem v TOP10 inspirativních příběhů, které čtenářům nejvíce pomohli(a dokázali je inspirovat), ale zároveň má nejvíce shlédnutí. V tuto chvíli jich je přes 850. Podaří se mu překonat hranici 1000 shlédnutí již v srpnu? Je to pouze na vás, tak neváhejte si tento příběh připomenout... (text by admin, picture by Monet)
29/07/2012 Aktualita - Červencové
příběhy zejména na téma úspěch v práci
29.7.2012 - Červenec se nám přiblížil ke svému konci a paradoxně nepřinesl inspirativní příběhy plné letních radovánek, ale tématiku pracovní. I když úvodní "fintičky" jak vlastně pracovat-nepracovat měli k letnímu pohodlí velmi blízko. Celkově pojem pracovní inspirativní příběhy má webu svou váhu. Je vidět, že lidé si uvědomuji význam detailů pro svůj úspěch i osobní rozvoj a proto mají i na toto téma co říci a doporučit. Život může být velmi zajímavý pokud máte co říct a pokud umíte naslouchat těm správným radám. (text by admin, picture by flick.com)
10/07/2012 Aktualita - Nejlepší příběh
měsíce června na Bod Inspirace.cz
10.7.2012 - Za nejlepší příběh měsíce června jsme vybrali tento, neboť nás zaujal svou originalitou. Příběh koneckonců vede i v největší inspirativní kvalitě. Zde jej připomínáme v plném znění: CESTA PSA - Možná je to trošku snové, možná pro někoho tajemné či šílené, ale zkuste to. Je to neuvěřitelný zážitek. Je to cesta do vašeho pravěku vzpomínek! Ale pozor, nostalgie někdy zabolí u srdíčka, ale také ovšem na druhé pozor - zažijete příval nových vzpomínek, nových starých přátel a to někdy nemusí být lehké. Mezi lidmi se tomu neformálně říká "Cesta psa". Pointa je jednoduchá - vyberte se nejrušnější oblast např. kde bydlíte. Prostor v kterém můžete v kuse ujít 5-10minut. Nemusí, ale mělo by, to být v rozmanitém místě. Celá pointa je v tom, že ve chvíli kdy vyjdete, kráčíte pomalejší chůzi, pohledem, pokud možnost směřujete k zemi (tak abyste nenarazili) a plně nasáváte svým čichem všechny vůně či nevůně. Vaším pohledem je váš čich. Soustředíte se na okamžik přijmutí daného aroma objektů kolem. Lidí, obchodů, počasí...prostě všeho co vydává jakoukoliv vůňi. Soustředíte se jen a jen na vůně kolem vás. V průměru je prokázáno, že při deseti takových to "cestách psa" objevíte 5 vůní, které vám připomenou něco z vaší minulosti. Zážitek, emoci, člověka...Jedna z těchto 5 vůní bude mít silný dopad na vaši myšlenku, vzpomínku či uvědomění. Velmi silný. Je to hlavní pointa Cesty psa (objevitelé této bizardní metody prý testují již tzv. cestu slona; tedy maximální soustředění na poslech, samozřejmě se stejným účinkem). Doporučuji však "Cestu psa". Vydržte alespoň jeden týden v kuse a věřte, že se minimálně jedna vysoce zajímavá emoce dostaví. Je to opravdu zvláštní pocit plný nepojmenované inspirace. (text by admin and nick Newone, picture by scentit.cz)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design