zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
02/07/2012 Aktualita - Úspěch příběhy
v pohledu webu Bod inspirace
2.7.2012 - Jak můžete číst na hlavní straně portálu Bod Inspirace.cz, tak hlavním cílem webu je zažehnout ve čtenářích prvotní impuls inspirace. A to právě přes uvedené inspirativní příběhy. Maximální hranicí efektivnosti příběhu je, že uživatel získal nápad - směr - inspirace, na co se zaměřit. Což je první krok pro váš úspěch. Typickým příkladem byla informace z minulého týdne od čtenáře, že příběh "Jak si najít nový koníček" byl pro něj přesně tou prvotní radou, kterou hledal. Čtenář, jak jsme pochopili, procházel "interní zájmovou vyprahlostí" (citujeme) s nemožností vymyslet, co nového dělat, čemu se věnovat. Zmiňovaný inspirativní příběh ho však navedl, kam potřeboval. A to je přesně ten hlavní účel webu. Znovu připomínáme, že nám nejde o to, aby byl příběh literárním klenotem, aby byl maximálně logický, dlouhý, popisný. Kdepak, chceme aby měl v sobě ověřenou inspiraci, tedy záruku, že někdo příběh prožil a skrz daný prožitek dospěl k nějaké inspiraci, která ho posunula dále v oblasti kde to potřeboval. Není to nic složíté, možná si sami ani neuvědomujete kolik inspirativních chvilek denně zažijete a jejichž sdělení by mohlo pomoci řadě lidí, čtenářů tohoto webu. (text by admin, picture by wikimediaCC)
21/06/2012 Aktualita - Čím jsou příběhy
portálu Bod inspirace jiné?
21.6.2012 - V dnešní době je internet plný různých aplikací, webů, služeb, novinek, což se samozřejmě týká i portálů lidské inspirace. Proto zde vzniká otázka - čím je vlastně portál Bod inspirace odlišný? Odpověď je velmi jednoduchá. Ať narazíte na jakékoliv katalogy či PR weby, tak vždy naleznete přímá komerční sdělení, které mají znázorňovat inspiraci. Nijak se nemaskuji, účel je opravdu jen reklamní. Pak je tu druhá skupina, která se snaží se této komerci vyhnout a zaměřuje se pouze na skutečné inspirativní produkty. Ano produkty, nikoliv příběhy. Skutečný příběh je, ale vždy mnohem silnější než produkt s fiktivním story. Nejménně početnou a nejbližší portálu Bod inspirace je tzv. třetí skupina. V této skupině již lidí sdělují své skutečné příběhy, vztahy k inspiraci jsou osobnější, i s mírným nadhledem, přiznejme, že i inspirativním odkazem. Jenomže tyto příběhy jsou nejen dlouhé a povětšinou na podobné téma webu, ale i bez patřičného zaměření na inspirativní pointu. Jsou spíše obecným představením svého životního příběhu. V dnešní časově náročné době jsou však důležité tři věci: být stručný, jasný ale efektivní. Inspirativní příběhy webu Bod inspiratce takové jsou. A to je jejich hlavní pointa včetně té nejzákladnější - jedná se o ověřené příběhy, které se staly a měly svůj účinek. Svou sílu neboť skutečně pomohly. Bod inspirace musí být rozmanitý a díky své rozmanitosti naťuknout uživatele správných směrem. Pokud uživatel zjistí co hledal, tak se samozřejmě již přesouvá na patřičný specializovaný web. Bod inspirace je tu od toho aby vám dal svou ověřenou skutečností pravý inspirativní impuls jakým směrem se vydat. A proto nedbá na důležitost příspěvků, ale na ověřenou rozmanitost. Někdy nám opravdu stačí málo, abychom pochopili velké věci. (text by Admin, picture by Wikimedia CC licence)
29/05/2012 Aktualita - Po hokejové inspiraci
je tu inspirace fotbalová
29.5.2012 - Proběhlé hokejové mistrovství přinešlo řadu příjemných emocí a český tým udržel svou medailovou sérii z let minulých což jen a jen dobře. Velkým překvapením byl i týmový výkon Slovenska. Zklámání ovšem bylo spatřeno ve velmi slabé Finsko/švédské návštěvnosti... Nicménně druhá největší událost klepe na dveře, myslím tím fotbalové Euro_2012, které atmosféru nabídne určitě báječnou, protože po lístcích na všechny týmy, se jen zaprášilo. Již v pátek 8.června zahájí čeští fotbalistě uvodním duelem s Ruskem svou pouť, doufejme že více než úspěšnou. Čekejme opět příval emocí a radosti a vychutnávejme si tuto báječnou atmosféru, která narozdíl od hokeje není každý rok. Pro fanoušky jiných sportů je tu samozřejmě událost roku - Olympiáda v Londýně, ale k té se ještě určitě dostaneme, anebo právě probíhající tenisové French Open či navazující legendární a atmosférou toliko příjemný Wimbledon. Užívejte si tedy příjemného počasí, k dobrému sportu ideálnímu a vychutnávejte blížící se návaly sportovních národních emocí. (text by Admin, picture by Euro2012page)
10/05/2012 Aktualita - Květnová
inspirace hokejem
10.5.2012 - Hokejový šampionát dokáže vždy spojit nemožné. Lidé různého myšlení, věku, vzdělání. Je to chvíle kdy vyplouvá na venek vlastenectví české. Je to chvíle emocí. Řada lidí řekne, že je to jen sport. Ano, mají pravdu, ale je to sport, který dokázal bojovat proti režimu, který lidem dokázal vštípit sílu a víru, je to sport, který dokáže v lidech alespoň na chvilku být hrdým Čechem. Je to tedy jen sport? Není síla hokeje skutečnou inspirací, kterou kdybychom dokázali přenest do každého odvětví, které děláme, tak bychom dosáhli toho co český stát nejvíce potřebuje? Takže se pro tyto týdny inspirujme hokejem, fanděme mu a uživejme si vlnu upřímné české hrdosti. Inspirace hokejem umí být velmi silná a emotivní, zkuste to. (text by Admin, picture by WCH Sweden/Finland)
27/04/2012 Aktualita - Dosaženo
mezníku 1500 hodnocení
27.4.2012 - Nedávno jsme se radovali z překročení hranice 300 vložených inspirativních příběhů. Nyní přichází den kdy oslavujeme další mylník, kterým je pro změnu dosažení mety 1500 hodnocení uživatelů. Naše inspirace tedy zaujaly. Hodnocení jsou velmi důležitá neboť rozzařují vaše vložené inspirativní příběhy na ty kvalitní a ménně kvalitní. Smyslem hodnocení je vyjádřit v procent tzv. inspirační účinek. Pod tímto pojmem rozumíme skutečnost, nakolik dané příběhypříběhy_ze_života a přikládají jim tak inspirativní sílu. Závěrem snad jen říci, že se již velmi těšíme jak s vámi oslavíme další zajímavý mezník. (text by Admin, picture by Eva from Flickr.com)
14/04/2012 Aktualita - Jak široká
je inspirace Bodu Inspirace?
14.4.2012 - Portál Bod Inspirace je webem poskytujícím krátké skutečné inspirativní příběhy. Pro někoho silné a originální, pro někoho obyčejné. Někoho zajímají zejména mezilidské_vztahy, někoho osud a někoho úplně jiná inspirace. Nicménně, co člověk to jiný přístup a někdy i na oko bezvýznamný příběh či doporučení mohou učinit zázráky. Proto se v šíři uvedených inspirací objevuje vlastně vše z našeho života. Pokud nás zaujme někdo svým příběhem či tím co dělá a myslíme si, že by vás to mohlo zaujmout tak rádi tuto inspiraci ještě navíc doporučíme. Proto po pravé straně webu můžete vidět odkazy nejen na zajímavé weby, ale i na jiné oblasti inspirace tzv. filmová inspirace či jazyková inspirace. K těmto dvoum dnes přidáváme další nezvyklou oblast, ale pro řadu lidi určitě zajímavou. Jedná se o tzv. inspirace bydlení. Zaujala nás komunikace ohledně výstavby drevostavby, která je velmi rychlá a efektivní a má řadu spokojených zákazníků. Web www.vasedrevostaby.cz nabízí velmi zajímavou akci na výstavbu vašeho bydlení. Dřevostavby_Pardubice, Hradec Králové či Vysočina, tak mohou mít své nové majitele. Bod inspirace občas rád podpoří nenásilnou propagaci zajímavé nabídky pro váš život. (text by Admin, picture by www.vasedrevostavby.cz)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design