zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
05/04/2012 Aktualita - 300 inspirativních
příběhů dosaženo !
5.4.2012 - Bod inspirace překročil další mezník. V týdnu minulém překonaly vložené inspirativní příběhy_ze_života hranici 300! Velmi zajímavý počin v oblasti nabídky zajímavých rad, neboť užitím tohoto webu máte nových 300 osvědčených lidských příběhů plných seriózní inspirace z různých odvětní lidského života. Můžete tak přemýšlet na slůvkem osud, změna, mezilidské_vztahy, sportovní úspěchy apod a přitom použít jeden z vypsaných návodů. Věříme, že rostoucí trend bude nadále postupovat a nabídne našim čtenářům to hlavní - skutečně a zajímavé rady a příběhy, které mohou aplikovat ve svém životě a změnit tak svůj osud.(text by Admin, picture by Flickr.com)
19/03/2012 Aktualita - Čím je pro
vás Bod inspirace?
19.3.2012 - V minulém týdnu jsme se poptávali mezi uživateli, co představí pod pojmem Bod inspirace. Osobně velmi věříme, že uvedené příběhy_ze_života vám mohou pomoci. Vynecháme-li odpovědi popisující tento internetový portál, tak se mezi dalšími odpovědmi objevily názory, že Bod inspirace symbolizuje naději na rychlou radu, radu plnou skutečné inspirace. Pro některé z vás je portál naopak jakýmsi efektivním seznamem představujícím inspirativní příběhy. Zajímavým poznatkem je též názor, že bod inspirace jsou příběhy, okamžitě zlepšující náladu při pohledu na mezilidské_vztahy. Lépe řečeno na naději vidět osobní vztahy pozitvněji. Za všechny tyto vaše postřehy jsme nadmíru rádi neboť,tak nějak jsme si i záměr webu představovali. Zejména tedy psát o rychlé ověřené inspirace mající sílu změnit váš osud. Ovšem to neznamená aby jste byli něčím omezeni - opravdu můžete psát o všem co ve vás vyvolalo inspirativní náboj, který se ve výsledku ukázal jako úspěšný impuls ke změně.(text by Admin, picture by Flickr.com)
10/03/2012 Aktualita - Inspirace
příběhy ze života
10.3.2012 - Pohledem na doposud zveřejněné inspirativní příběhy vidíme, že mezi nejčastější patří příběhy ze života osobního, vhodněji řečeno příběhy spjaté s vlastní seberealizací v otázce myšlenek a životního přesvědčení. Inspirace je zároveň velkou touhou po změně. Mezilidské_vztahy, to je další velmi silné téma a inspirace v počtu příspěvků je velmi známá. Pozadu nám naopak zůstává oblast sportu, ale překvapivě i zdraví. Pravdou je, že v oblasti inspirace je vždy největším hnacím motorem, každého z nás, skutečná motivace či sen. Tak či tak, inspirativní příběhy uvedené na portálu Bod inspirace mají svou kvalitu a hlavně i sílu změnit život, či alespoň pohled na jeho průběh. Lidé vždy věřili a snili v lepší život a jak jinak se inspirovat než skutečnými příběhy úspěšné změny? Děkujeme tedy za současnou přízeň a těšíme se na další vaše příběhy plné inspirace. (text by Admin, picture by Flickr.com)
28/02/2012 Aktualita - Facebook ankety
tohoto týdne
27.2.2012 - Tento týden jsem rozeslali přes facebook stránku portálu Bod Inspirace technický dotaz na design či projev webu. Cílem je získání zpětné vazby na jakékoliv téma ke zlepšení webu. Reagovat můžete nejen přes Facebook, ale samozřejmě i přes emailové adresy uvedené v kapitole kontakt. Otevřeni jsme jakémukoliv návrhu, neboť si uvědomujeme, že je stále co vylepšovat a měnit k pohodlnosti uživatelů. Předem děkujeme za vaše přípomínky. (text by Admin, picture by Flickr.com)
21/02/2012 Aktualita - Vybrali jsme
pro vás...
21.2.2012 -Tento týden jsme pro vás vybrali inspirativní příběh, již z dávnější doby, tohoto webu. Ovšem u inspirativních příběhů není čas rozhodující, jejich účinek je bezmezný a vždy nabízející svou sílu. Malinko se vracíme do historie připomenutím jednoho z prvních příspěvků a to od uživatele Samotářky, která přispěla inspirativním příběhem nazvaným ŽIVOT_PO_ŽIVOTĚ. Obsah je zajímavý k osobní úvaze o tom co děláme a proč to děláme, ovšem na daném příběhu zaujme i fakt, že patří do TOP10 nejvíce navštěovaných příběhů a zároveň do nejrozporuplněji hodnocených příběhů. Daný příběh patří i mezi ty nejvíce komentované, takže tato exkurze do historie je opravdu zajímavá.(text by Admin, picture by BodInspirace)
13/02/2012 Aktualita - Poslední inspirativní
příběhy ve znamení lyžování
13.2.2012 - Venkovní mrazy si nepřinášejí moc radosti, ale sněhová nabídlka přináši úsměv, ale pro národ lyžařů. Pravdou je, že mínusové teploty nejsou nejlepšími ani pro lyžařský národ, přesto je kulisa sněhu a možnosti vyžití v tomto sportu, poměrně přívětivá. Věříme, že to co čtenáři zachytili ve svých inspirativních příbězích bude vhodnou radou i pro vás čtenáře, kteří rádi lyžujete či váháte zda-li do této sportovní oblasti vstoupit. (text by Admin, picture by Flickr.com)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design