zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
08/02/2012 Aktualita - Nechte se inspirovat
literaturou na webu www.ctesyrad.cz
9.2.2012 - Jak jsme se již zmiňovali, rádi vám doporučíme doplňující inspirativní aktivity. V dnešní aktualitě je zajímavý web www.ctesyrad.cz. Tento web věří, že k vyřešení složité životní situace či k rozhodnutí o významném životním kroku, který zkvalitní Váš život, by Vás mohly inspirovat nejenom konkrétní zážitky jednotlivých lidí, ale i zajímavé a poučné příběhy zaznamenané v knihách! Tak proč při řešení svých problémů nevyužít i zkušenosti (a fantazii!) talentovaných literárních autorů. Že jste nikdy nenašli ten pravý titul, který by vás uchvátil? Není nic lehčího… Čte(Sy)Rád (ČTEnářův SYmpatický RÁDce) „ty pravé“ knihy pro Vás odhalí. Najde ty, které Vás pobaví, potěší a poučí. Ty, které Vás ovlivní a posunou. Ty, u kterých nebudete chápat, jak jste je mohli míjet. Ty, které si zamilujete a budete je doporučovat dalším. Čte(Sy)Rád je milá, inovativní, neotřelá, neustále aktualizovaná databáze doporučující ty nejčtivější knihy – může díky všestrannému tematickému záběru sloužit širokému spektru uživatel. Databáze je rozdělena do několika základních kategorií (*Nejčtivější napříč žánry, *Statistický TOP, *Literární ceny, *Nová krev, *Známé osobnosti doporučují), do kterých jsou tituly vřazovány podle odlišných kritérií, takže si vybere jakýkoli čtenář. Přináší také mnoho služeb navíc a bonusů. Čte(Sy)Rád je určen (nejen) pro ty, kteří tápou ve výběru knih, má vlastně simulovat vždy přívětivého a ochotného knihovníka, který dokáže šikovně asistovat při výběru vhodné četby pro kohokoliv a jakoukoliv příležitost. (text and picture by CteSyRad.cz)
06/02/2012 Aktualita - Vztahy Bodu inspirace
k ostatním portálům
6.2.2012 - Jak jste si mohli všimnout, předešlá aktualita byla o našem spřáteleném webu a jeho činnosti. Dobré vztahy portálu Bod inspirace k jiným webům jsou záměrné, neboť tak můžeme nabídnout jakousi doprovodnou službu vám, našim čtenářům a přispivatelům. Čím více kvalitních insprativních zdrojů mají lidé k dispozici, tím více se mohou rozvíjet a svůj život posunout dale. Samozřejmě velmi oceníme, pokud svůj úspěšný žážitek sdělíte na portálu Bod Inspirace ve formě inspirativního příběhu a přispějete tak k rozšíření místní nabídky. (text by BiAdmin; picture by confession.blog.cz)
31/01/2012 Aktualita - představení zajímavého
webu www.inspiracezdravi.cz
31.1.2012 - Rádi bychom vám představili zajímavý odkaz spjatý s inspirací, který je prezentován formou webu www.inspiracezdravi.cz. Zde tedy zachycujeme jeho hlavní myšlenku: V dnešní uspěchané době, kdy se stále za něčím ženeme, chceme toho co nejvíce stihnout a všem vyhovět, často zapomínáme na sebe. Přes veškeré naše snažení nejsme mnohdy s výsledky spokojeni. Ke stresu, který nás provází téměř na každém kroku, se přidávají i výčitky, obavy, strach, vztek...Svojí "troškou" do mlýna přispěje i podíl ne zcela vhodné stravy a zevního prostředí vůbec. A my se štveme dál, přehlížíme varování našeho těla, které nám říká - zpomal. Drobné potíže řeší většina z nás zázračnou pilulkou (proti bolesti, na spaní, na vysoký tlak...). Polykáme kvanta chemikálií, které nám sice přinášejí úlevu, ale i řadu vedlejších účinků. Splétáme kolem sebe pavučinu, ze které není úniku. Pojďte se na chvíli zastavit a rozhlédnout se ve světě alternativní terapie těla i duše. Na své neduhy vyzkoušejte sílu bylinek, pohlazení aromaterapeutické kosmetiky, účinek očistných svící. Seznamte se s energií dřeva, technikou džala nétí, světem drahých kamenů a nechte se inspirovat... Jsme tu pro Vás - www.inspiracezdravi.cz . (text-picture by Inspiracezdravi.cz)
23/01/2012 Aktualita - Představa o délce
inspirativního příběhu i s ohledem na čas
23.1.2012 - Jak si můžete nově všimnout, v levém dolním rohu úvodní stránky portálu Bodu Inspirace je vložen popisek představujííc obrazovou délku jednoho inspirativního příběhu. Je určen zejména pro ty, jenž nemají představu o tom jak dlouho trvá napsat jeden příběh či jak je tento příběh vlastně dlouhý. Některé uživatele totiž může zbytečně klamat vlastní představa, že se napsat příběh je něco zdlouhavého či náročného. Jak jsme již dříve proklamovali, nejde nám o literární umění, ale o sílu inspirace, sílu myšlenky a jejího učinku. Sebelíp napsaný příběh bez patřičně silné ověřené inspirace bude vždy mít menší učinek než "ten hůře napsaný". Podívejte se tedy na vložený příklad níže a určitě pochopíte, jak jednoduché je vkládat inspirativní příběhy na web. Pomocnou kapitolou může být i tzv. Letem webem, kde zjistíte v rychlosti vše podstatné. (text by BiAdmin; picture by Daniele from Domodossola)
16/01/2012 Aktualita - Lepší
přístup z hlavní strany
16.1.2012 - Jak jste určitě zaznamenali, hlavní strana webu prošla designovými, ale zejména funkcionálními, změnami. Nyní máte možnost okamžitého přístupu, do nejvíce užívaných kapitol, z hlavní strany. Hlavní strana prezentuje TOP10, tedy deset nejlépe hodnocených inspirativních příběhů. Hodnocení je založeno na tzv. inspirativní kvalitě. Nebo-li jak velkou inspiraci, radu, účinek, impuls pro uživatele daný inspirativní příběh má či měl. Pod TOP10 zobrazujeme poslední vložené příběhy, což usnaďnuje orientaci pro pravidelné čtenáře. Chcete-li delší seznam, tak je samozřejmě naleznete v tradiční kapitole "poslední vložené příběhy" (je podkapitolou Inspirativních příběhů). Aktuální novinkou je zobrazení 6 linků představující "Další NEJ z Bodu inspirace". Pouhým kliknutím se dostanete do žebříčků inspirací a to přímo do požadované tabulky. Takže např. kliknutím na "Nejvíce komentované" uvidíte obratem kompletní pořadí nejvíce komentovaných příběhů. V levém dolním rohu můžete vidět stálou ukázku délky inspirativního příběhu, z kterého je poznat, že se opravdu nejedná o nic náročného či časově zdlouhavého. Věříme, že všechny tyto změny vám usnadní pohyb i orientaci na portálu Bod Inspirace. (text by BiAdmin; picture by wikimedia.com)
09/01/2012 Aktualita - Nejnavštěvovanější
příběh roku 2011
9.1.2012 - V druhém týdnu tohoto roku bychom rádi zvýraznili ty příběhy jenž měly nejvíce návštěv v roce 2011. Třetí místo obsadil příběh o inspirace osobou Zdenkěm Svěřákem s 327 návštěvami tohoto příspěvku. Druhé místo zajímavý příběh "Chybíte mi", který byl navštívem celkem 355x. Vítězem se stal příběh "Udržování tzv. aktivního momentu" s 414 návštěvami. Tento příspěvek není rozhodně nejstarším příběhem vloženým na Bod inspirace, takže i proto jej oceňujeme za jeho prvenství. Tento příběh patří i mezi nelépe hodnocené a naleznete ho i zde na hlavní straně v sekci TOP10. (text by BiAdmin; picture by flickr.com)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design