zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
02/01/2012 Aktualita - Nejkomentovanější
příběh roku 2011
4.1.2012 - Začátek roku bychom rádi zahájili tak, jak to obvykle bývá. Tedy vyhodnocením, těch nejzajímavějších počinů roku minulého. S radostí tak oznamujeme, že uživatel Mendule se stala tvůrcem nejvíce komentovaného inspirativního příběhu roku 2011. Dobrou ukázkou je i fakt, že příběh zaznamenal nejen nejvíce komentářů, ale zároveň se drží se současnými 96.4% na čtvrtém místě v nejlepších inspirativních příbězích. Uživateli gratulujeme a těsíme se na další příspěvky, které obohatí inspirativní život čtenářů.(text by BiAdmin; picture by fatcow.com)
23/12/2011 Veselé Vánoce
a Šťastný Nový rok 2012
Portál Bod inspirace přeje všem čtenářům veselé Vánoce a Štastný Nový rok a věříme, že rok následující bude pro vás velmi inspiraitivním ve všech oblastech, kde danou inspiraci hledáte.(text by BiAdmin; picture picture by Gauteng South Africa
19/12/2011 Aktualita -
VÁCLAV HAVEL (1936 - 2011)
18.12.2011- Již dříve jsme avizovali, že nejsme informačním portálem, ovšem úmrtí Václava Havla je natolik silnou událostí, že ji nelze opominout. Třeba i proto, že je opravdu velmi málo inspirativních osobností z české minulosti, jako je právě osoba Václava Havla. Jeho život, pohled i víra v poctivost a lidskost, je neskutečnou studnicí inspirace lidství, národní hrdosti a nezlomné morálky.
(text by BiAdmin; picture Salon.eu.sk
17/12/2011 Aktualita - BOD INSPIRACE
zaznamenal již 200.příběh
17.12.2011 - Po nedávném dosažení tisícého komentáře jsme s radostí dosáhli i dvoustého inspirativního příběhů. Malými kručky tedy vstupujeme v před a jsme rádi, že vaše příspěvky mají své kouzlo i ověřené účinky. Dle vašich příspěvků jsem rádi, že se vám web líbí a můžeme říci, že budeme určitě pracovat na jeho vývoji, tak aby splnil vaše očekávání v mnohem větším rozsahu než nyní. Věříme, že hranice např. pětiset příběhů pak bude též brzy překonána.
(text by BiAdmin; picture Taken from Czech Wiki_by_authorGFDL.
13/12/2011 Aktualita - BOD INSPIRACE
PŘEKROČIL 1000 HODNOCENÍ
13.12.2011 - Další mezník inspirace pokořen - Více než měsíční pauza webu přinesla mírný útlum webu, ale zhlediska důležitých aktivit a realizace požadavků byla více než nutnou. Proto jsme rádi, že ve velmi blízké době po znovu otevření webu, dosahujeme dalšího zajímavého mezníku. První oslava proběhla vložením 100.inspirativního příběhu. Nyní se pozastavujeme nad 1000 hodnocením uvedených příběhů. Věříme, že veškerá dosažená čísla budou neustále rostoucí neboť tento projev bude krásným důkazem o tom, že lidé se chtějí inspirovat a zejména, že inspirace patří k důležitému bodu našich životů. Nejvíce hodnocenými příběhy jsou "Naše součastnost" a "Mateřství - zázrak přírody". Zajímavostí, sic mírně vzdálenou od dnešního mylníku, je údaj o nejvíce navštěvovaném příběhu. Tím je tzv. Udržováí aktivního momentu, které shlédlo již přes 340lidí. Více zajímavých statistik si můžete vyfiltrovat v sekci ŽEBŘÍČKY.
(text by BiAdmin; picture SMELTER_STACK_AT_INSPIRATION_CONSOLIDATED_COPPER_CO_-by_NARA
09/12/2011 AKTUALITA - Inspirativní
příběhy opět startují!
9.12.2011 - opět začínáme - Přiznáváme, že vše trvalo trošku déle než jsme sami čekali ale důležité je, že se podařilo technické návrhy, nedostatky vyřešit. Jak si sami asi můžete všimnout, tak vše zatím není tak jak bychom si představovali, ovšem na aktivitu webu a jeho funkcí to již vliv nemá. Zbylé technické nedostataky (projev Facebooku, přidání odkazů na hlavní stranu atd) bychom měli dořešit nejpozději během příštího týdne. Nyní však již nemusíte na nic čekat a opět přidávat své příběhy tak jak jste byli zvyklí.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design