zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
24/11/2011 AKTUALITA týdne 47 - Dolaďujeme web Blíží se finále přestavby webu - Jak jste si všimli, odmlka webu je delší než se očekávalo, ale dobrou zprávou je, že se již blíží ke konci a ve velmi brzké době tedy opět nastartuje svou inspirační činnost. Prosím tedy ještě o zachování trpělivosti, děkujeme.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
01/11/2011 Pausa webu přinese lepší příběhy Pausa webu z důvodu přestavby - Na úvod důležitá informace - PŘIDÁVAT PŘÍBĚHY MŮŽETE NEUSTÁLE A TO I V PRŮBĚHU PAUSY. Jak jste mohli v minulosti vidět v denních aktualitách, snažili jsme se zaměřit na dotazování ohledně webu. Nebo-li jeho designu, praktičnosti, dohledatelnosti informací apodobně. Shromáždili jsme vaše návrhy a nyní pracujeme na požadované finální přestavbě webu, dle vašich přání. Nejradikálnější věci bude pouze jedna jediná a to je zrušení inspirativních objektů se zvýšením důrazů na inspirativní příběhy, kterou jsou opravdu velmi povedené a cenné.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
21/10/2011 100 příběhů je překonáno! Pokořen další mezník webu - Nedávno jsme oslavili 100 vložených příspěvků, tedy součet vašich životních inspirativních příběhů a objektů. Sto rad, zkušeností davajících šanci ke změně. A nyní je tu překonání dalšího mezníku - STO příspěvků pro jednu část, v tomto případě inspirativní příběhy. Za tento počin vám, uživatelům, čtenářům, blogerům, no prostě úplně všem děkujeme a věříme, že i nadále budete zachovávat svou věrnost tomu webu plném inspirace. Za zmínku stojí určitě i hranice 300komentářů, což též opravdu není vůbec málo.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
18/10/2011 Aktualita týdne 42 - Bod inspirace Úpravy webu inspirace - V budoucích dnech plánujeme mírné úpravy, ale též opravy, potálu BOD INSPIRACE. Důvodem jsou vaše příspěvky, zajímavé poznatky, ale i lepší přehlednost a popis jednotlivých kapitol či definic. Nemusíte se však obávat nějaké radikálnosti, vše půjde postupnou cestou a základní formát bude samozřejmě zachován. Spíše touto aktualitou chceme upozornit, že můžete neustále zasílat své podněty, tak jak to doposud děláte, neboť naším cílem je opravdu zdařilé vyladění webu dle vašich přání. Inspiraci ve vašem pohledu přeje portál Bod inspirace.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
14/10/2011 Inspirace webu - příběh nebo objekt? 14.-16.10.2011 Příběh či objekt inspirace - Nechceme prozatím provádět nějakou radikální úpravu webu, spíše sondujeme jaké jsou názory uživatelů a vůbec komplexní pohled na určitá témata. Aktuální naší otázkou k řešení je - Inspirace webu pouze přes Inspirativní příběh, objekt nebo jako doposud? Portál www.bodinspirace.cz si dává za cíl nabídnout inspirace nejen příběhy, ale i objekty. Někomu totiž více vyhovuje představení ověřeného příběhu jako přesný námět jakou cestou jít. Naopak někdo potřebuje pouze "malý" impuls v podobě konkrétního ověřeného zdroje díky, kterému si vytvoří vlastní cestu, vlastní příběh. Vaše připomínky piště na náš obvyklý email tj. info@bodinspirace.cz. Rádi zjistíme k čemu se přikláníte včetně názorů proč. Samozřejmě vítáme i jakékoliv jiné nápady a doporučení. Nemusíte se v otázce inspirace ničím omezovat. Místní příběhy se nám pomalu blíží k vysněné stovce, takže věříme, že u vás budou mít ohlas jako doposud.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
11/10/2011 Děkujeme za pravidelnou inspiraci Týden 41 v souladu malých kroků - Inspirace webu se stáva pro řadu z vás pravidelnou rubrikou a návštěvou. Dle vašich reakcí jsme velmi rádi, že z toho portálu cítíte pozitivní energii i zajímavou myšlenku. Inspirativní příběhy, rady, impulsy nejsou zatím v takové míře v jaké byste si asi představovali, ale vše má svůj zasloužený čas a věřte, že malinkatými kručky přicházíme stále blíže k novým a novým uživatelům, kteří jsou zatím spíše díváky, přesto věrnými a konstruktivními. Velmi si ceníme i zpětných reakcí těch, kteří již dokázali inspirativní rady, na tomto webu uvedené,využít a získat tak možnost prvního kroku. Tento malý krok se jim skutečně podařil a nyní jdou za svým snem. Děkujeme tedy prozatím za váš čas i zájem a věříme, že se zde budeme potkávat tak jako doposud.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design