zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
05/10/2011 Tento týden na téma Týden 40 ve znamení uživatelů - V hlavním menu můžete vidět kapitolu "Uživatelé". Cílem této kapitoly je zvýraznit ty nejaktivnější z vás a zároveň poskytnou i pohled na vaši aktivitu. Musíme se pozastavit nad spojením "nejaktivnější z vás". Kvantita nemusí být vždy kvalita, ale pravdou je, že ti co nejvíce přispívají mají nejvíce co říci a jsou největším zdrojem inspirace. Pro někoho může být nezajímavá, ale věřte, že co člověk to jiný pohled a potřeba. První podkapitolou je tzv. uživatel v číslech. Zde můžete vidět kdo nejvíce přidává příběhy, objekty, komentuje. A zároveň po příhlášení vidíte i své počiny. V druhé podkapitole tzv. bodový systém vidíte jak jsou vaše příspěvky bodovány. Právě tato vaše aktivita bude jednou velmi oceněna. Neváhejte a prostudujte kapitolu UŽIVATELÉ už třeba jen proto, abyste viděli jak jste na tom vy. Studujte a hlavně se u toho inspirativně bavte.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
30/09/2011 Vyhodnocujeme měsíc září Konec září, začátek října - Posledním den září představuje pro portál Bod Inspirace i poslední den prvního měsíce fungování tohoto webu. Během premiérových dní jsme měli možnost potkat řadu zajímavých lidí, přečíst si řadu originálních a hlavně inspirativních příspěvků a jak je vidět z ohlasů, příspěvků opravdu inspirativně úspěšných. Věříme, že v říjnovém měsíci poroste nejen denní návštěvnost, ale i množství vložených inspirací. Tak jak to obvykle s koncem určité časové doby bývá, je tu prostor pro statistické zhodnocení. Všechna data čerpáme z kapitoly ŽEBŘÍČKY, kde při správné filtraci opravdu objevíte co přesně hledáte. Nejlépe hodnocenou inspirací je „Udržování tzv.aktivního momentu“ s 97.1%, mezi nejvíce navštěvovanými vede suverénně příspěvek Samotářky – Chybíte mi s neskutečnými 176 návštěvami. Nejvíce hodnotitelů má DJS a jeho Rocková hudba. Hodně inspirativního štěstí do měsíce října přeje portál Bod Inspirace.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
26/09/2011 Oslavili jsme 100 vložených inspirací! Týden 39/2011 - Začátkem září jsme oficiálně spustili do světa portál BOD INSPIRACE. Ve své měsíční činnosti jsme se zejména zaměřili na vychytání drobných systémových nedostatků dle přání přichozích čtenářů či uživatelů. V otázce návštěvnosti přistupujeme velmi opatrně, neboť se domníváme, že skutečné osudové inspirativní objekty a příběhy si nás najdou sami. Dnešním dnem tak s radostí oznamujeme, že jsme v součtu vámi vložených příběhů a objektů dosáhli čísla 100. Tato skutečnost je samozřejmě dílem vás, čtenářů a užiatelů, za což vám velmi děkujeme a věříme, že počet vložených inspirací bude nadále růst.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
19/09/2011 Děkujeme za vaši dosavadní činnost Týden 38/2011 - Vaše uživatelská činnost na webu má mírně rostoucí trend za což jsme velice rádi. Vážíme si vašich příspěvků, hodnocení i komentářů a doufáme, že se daný vývoj bude nadále zvyšovat. Jak jste mohli z webu poznat, tak naším cílem je nabídnout skutečné místo inspirace, kde každý návštěvník najdu přesně tu inspirativní radu, impuls, podnět, zkušenost, jenž hledá v rámci svého životního posunu. Veškeré příběhy a objekty zde uvedené jsou doplněny na základě ověřených zkušeností uživatelů. Dané příběhy jsou opravdu fungující radou! Za doposavadní činnost v září bychom rádi vyzvedli příspěvky od těchto uživatelů: Tyler, Malé srdce, Keke, Mendule a Samotářka. Doposavadním nejlepším příběhem (k 19.9.) je příspěvek Tylera - Udržování tzv. Aktivního momentu (inspirativní kvalita 97%). S radostí potvrzujeme, že můžete k jednomu příběhu/objektu vkládat libovolný počet komentářů a tedy tak rozvinout případnou diskuzi.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
17/09/2011 Drobná vysvětlení Víkend 17.-18.9. - Tento týden jsme zaznamenali řadu zajímavých inspirativních příspěvků, za což velmi děkujeme. Rádi bychom též oznámili, že vaše přání tj.mít možnost přidávat více komentářů pod jednotlivé inspirativní příběhy a objekty, byla vyslyšena. A nyní tedy může plně komunikovat i touto cestou. Určitě někteří z vás zaznamenali, že se některé příběhy objevily na webu na více částí. Tento přístup je nepovolený, neboť JEDNO VLOŽENÍ se musí rovnat jednomu příběhu. Tyto chyby byly po době s uživateli odstraněny. Prosím tedy do budoucna o dodržování. Jakékoliv své příspěvky piště prosím na info@bodinspirace.cz .
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
12/09/2011 Základní vysvětlení orientace na webu Týden 37/2011 - Tento týden bychom rádi dali prostor základnímu vysvětlení. Ve stručnosti, tedy můžeme pohyb na stránkách popsat takto: nový návštěvník, pokud jej web inspirace zaujme, se zaregistruje (dva rychle kroky bez nutnosti navštívit vlastní email) a poté se rozhodne zda-li chce přidat inspirativní příběh či objekt. Oboje přidává přes patričnou podkapitolu - vložit příběh/objekt. Jeho příspěvek je okamžitě nahrán na web a uživatel má v následujících 24 hodinách možnost provádět úpravy. Poté je příspěvek zamknut. Toto zabezpečí se děje z důvodu zajištění, aby hodnocení a komentáře uživatelů byla vázána k tomu co je v příspěvku uvedeno. Pokud má uživatel zájem prohlednout si veškeré příběhy či objekty inspirace, tak může použít kapitolu Žebříčky (kde je možnost si filtrovat data dle svého uvážení), Poslední vložené příběhy/objekty či jiné netradiční cesty (např.přes profil uživatele). Samozřejmostí je možnost diskuze, ale zadávaní dotazů ke zjištění odpovědí (kapitola "Poraďte mi). Závěrem bychom zmínili, že daný portál zahájil svou činnost v září, takže je opravdu teprve ve svém rozjezdu. Prosíme tedy o trpělivost do doby, než tento web bude obsahovat velký rozsah dat.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design