zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Archiv motivace k životu, motivace k práci i motivace ke studiu

V této sekci si můžete zpětně přečíst veškeré novinky, aktuality, které se kdy objevily na hlavní straně webu. Přehled je veden za účelem vaší motivace a přehlednosti. K těmto aktualitám není možné zanechávat komentáře, mají pouze informativní charakter.datum název obsah
08/09/2011 Minuta ticha za české hokejisty Týden 36/2011 - Tento web nemá zpravodajský účel, tedy rozhodně nechceme jít cestou sdělování světových aktualit, ale jsou bohužel chvíle, které nás svou šokující tragičností nutí udělat výjimku. S ohledem na středeční leteckou katastrofu, kdy v Rusku po pádu letadla zahynul kompletní hokejový tym Jaroslavli, bohužel i s třemi členy české hokejové reprezentace, jsme se tedy rozhodli přes tento portál, též projevit soustrast. Uvědomujeme si i krutý fakt, že tragických nehod i úmrtí je každý den bezpočet, ovšem v tomto případě považujeme zvýraznění za vhodné, neboť zemřeli lidé, kteří hrdě a zejména úspěšně dokázali svými výkony kladně zpropagovat Českou Republiku a v dobách jejích úspěšných výkonu na Mistrovství světa ji i na chvilku upřímně stmelit. Tímto se opravdu nemůže chlubit každý. Vzdejme tedy prosím čest památce internetovou minutou ticha. R.I.P. - Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček.
(text by BiAdmin; picture by deniksport.cz)
05/09/2011 První kompletní týden 5.9.2011 - Dnešním dnem začíná první kompletní týden webu www.bodinspirace.cz. Jsme velmi rádi, že již v uplynulých startovacích dnech jsme mohli zaznamenat první nárůst uživatelů a jejich zajímavých příspěvků v oblastech inspirativních příběhů, ale i objektů. Z technického hlediska prozatím nemáme žádné připomínky, neboť uživatelé vyplňují jednotlivé požadavky, tak jak přesně mají. Nadále pracujeme na vylepšení webu a jeho dílčích funkcí, takže neváhejte psát jakékoliv připomínky a to na emailovou adresu info@bodinspirace.cz. Rádi bychom v každé takovéto hlavní aktualitě, alespoň stručně, vysvětlili nějaký prvek z tohoto webu. Jestli jsme se minule zaměřili na kapitolu "Letem webem" tak dnes to bude o kapitolách "VLOŽIT PŘÍBĚH/OBJEKT". Tyto podkapitoly naleznete pod hlavní kapitolou INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚH/OBJEKT a právě díky funkci "VLOŽIT" můžete přispět svým ověřeným inspirativním tématem, jenž ve vás úspěšně vyvolal změnu. Daný příběh/objekt napíšete (nutno dodržet interval počtu znaků; odpočet se vám zobrazuje v pravém rohu) a zakliknete příslušné oblasti kterých se váš příspěvek týká (např.vztahy). K doladění je možno přidat obrázek (není nutné). Tento příběh/objekt se po vašem odeslání automaticky uloží do vaší uživatelské zony - MÉ VLOŽENÉ PŘÍBĚHY/OBJEKTY, kde jej můžete po dobu 24hodin měnit. Poté bude zamknut.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
02/09/2011 Oficiální start portálu BOD INSPIRACE je tu! 2.9.2011 - Ještě jednou vítejte na stránkách plných inspirace. Rádi bychom dosáhli skutečnosti, že budete tento portál považovat za místo, kde vždy naleznete své inspirativní odpovědi, za místo, které dokáže ve vás probudit ten základní impuls ke změně, kterou hledáte. Uživatelé zde budou přispívat svými ověřenými zkušenostmi, které jim pomohli být inspirováni. Nic tedy nebudou pouhá teorie, ale vše poctivě ověřená praxe mnoha uživatelů s různými osudy. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz tak nás neváhejte kontaktovat (viz.kapitola Kontakt). Na úvod doporučujeme navštívit kapitolu Letem webem, která vám stručně představí pointu i pohyb na portálu. Laicky řečeno jde o to, abyste založili svůj účet a poté přispěli svým ověřeným inspirativním příběhem či objektem. V kapitole Žebříčky si pak můžete nejen prohlednout jak je váš příspěvek hodnocen, ale i zda-li se v pořadí nenachází něco, co by uspokojilo vaši touhu po inspirativní potřebě. Věříme, že tento web se stane vaším oblíbeným a již nyní se těšíme na budoucí spolupráci.
01/09/2011 Start posunut na pátek 2.září 1.9.2011 - Finální vylaďování webu ještě během dnešního dne probíhá, zřejmě můžete nacházet problémy s přidáváním vašeho inspirativního příběhu či objektu, kdy vám není umožněno jej uložit. Ale to se opravdu může stát jen vyjímečně, takže již neváhejte sdělit vlastní zkušenosti. O svá data určitě nepřijdete, ba naopak, první čtenáři je již rádi ocenní. Na daném updatu webu se pracuje a plně tak věříme, že od pátku bude již vše v pořádku. Prosíme tedy o trpělivost spjatou s posunem finálního startu. Děkujeme za pochopení.
(text by BiAdmin; picture by @flickr.com)
31/08/2011 Již pouhý den do oficiálního zahájení! 31.8.2011 - Již zítra bude oficiálně představen nový portál www.bodinspirace.cz. V současných dnech probíhají finální dokončovací práce, které mají zajistit jistotu všech funkcí a nabízených služeb. Na současném webu se samozřejmě bude i nadále pracovat a to tak, aby daný vývoj vedl k vaší větší spokojenosti a jednoduché orientaci. Rádi bychom vám totiž nabídnuli rychle a přesně to co v rámci sebeinspirace hledáte.
(texty by BiAdmin; picture by @flickr.com)
31/08/2011 Bod Inspirace poprvé zveřejněn 30.8.2011 - Dnešním uterním dnem byl oficiálně zobrazen nový web www.bodinspirace.cz. Uvodní představení webu a tedy jeho oficiální spuštění je plánováno symbolicky na 1.září 2011 neboť toto datum je v rámci nového školního roku považováno za nový zajímavý start. Takže již pouhé dva dny zbývají k velkému startu tohoto originálního webu. (texty by BiAdmin; picture by @flickr.com)

stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Loading


FGK design