zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Myšlenka i nápad webu pro váš nový alternativní osud

Inspirace_a_zkušenosti. Osud přináší neznáme, ale o to více pestré příběhy. Příběhy, pro každého člověka, tak moc rozdílné a přesto někdy tak moc stejné. Žádný osud však není předem určen a tak si každý z nás může rozhodnout, zda-li něco změní, zda-li si vytvoří svůj vlastní alternativní osud. Alternativní osud je termín pro nové, zajímavější, vylepšené příběhy svého budoucího života. Proto nepoužíváme jen strohý termín "nový osud". A to je náš hlavní záměr, nebo-li myšlenka portálu Bod Inspirace.

 

Hlavní myšlenka portálu Bod Inspirace je poskytnout tzv. ověřené inspirativní příběhy a to jak pro složité i obyčejné fáze našeho života. Termín "ověřené" značí, že se příběhy skutečně staly a lidem pomohli změnit osud, život či danou situaci, kterou řešili nebo nalézt určitý nápad. Vše je reálné, skutečné a příběhy tak mají skutečný ověřený učinek, že uvedená inspirace funguje pro změnu, kterou požadujete! Což je naprosto vyjímečné. Osud je nyní ve vašich rukou. Žádné sliby typu "možná", "někdy", "jednou", kdepak, uvedené inspirace, tedy inspirativní příběhy a rady, nápad, skutečně fungovaly, fungují a budou fungovat. Stačí se jen inspirovat a správně uchopit to co je psáno. Pojdte hned teď vytvořit svůj alternativní osud.

     Uživatelé webu Bod Inspirace jsou solidární k těm, kteří čekají na stejný impuls, který byl jim umožněn. Svými radami vrací to co jim pomohlo. Jejich rady dokáží dát potřebný impuls. My věříme, že se k těmto uživatelům přidáte a sdělíte své inspirativní úspěšné příběhy a pomůžete tak vytvořit jinému uživateli nový alternativní osud. Vůbec nepřemýšlejte zda-li jste jste úspěšní, populární, oblíbení či zda-li jste poutaví spisovatelé. Nejsme žádná gramaticka či  literární komise, jde nám hlavně o obsah. Zde nerozhodují zkušenosti se psaním proto se nebojte vložit jakýkoliv příběh. Neváhejte vložit i to co již někdo před vámi vložil, protože každý příběh má svou emoci a zkušenost. Nic není trapné, nic není předem odsouzeno. Vaše inspirace je váš originál. Je úplně jedno, že jste daný návod vyčetli v knize či viděli ve filmu, důležité pro nás je že jste daný návod/inspirace ve svém životě zkusili, ověřili a vyhodnotili jako úspěšné. Nejde o důležitost, i sebemenší "blbůstka" může pomoci. Nechceme měnit jen život a osud, ale i obyčejně denní momenty.  Nevíte-li o čem psát, tak čerpejte ze zdrojů (viz.kapitola zdroje inspirace) a sdělujte nám, že opravdu fungují!

 

Inspirativní rada webu: nechcete-li psát, ale pouze číst, tak navštivte kapitolu ŽEBŘÍČKY INSPIRACÍ a vyfiltrujte si oblast inspirace, kterou přesně hledáte. Chcete-li získat nějakou radu tak nám sdělte svou otázku v sekci “PORADTE MI” a my či uživatelé vám sdělíme své názory.  “Optat se je to nejmenší, co můžete učinit pro změnu slova osud”.

(picture by AmandaSu - PeakState)

 Loading


FGK design