zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Nejčastější dotazy aneb vše pro rozvoj osobnosti

Ještě než napíšete na náš kontakt či přes vlastní poštu adminovi či jinému nicku tak si prosím prohledněte seznam NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK, jenž uvádíme níže. Třeba mezi nimi najdete právě tu svoji otázku a odpověd tak budete znát již hned teď. A zde tedy slibované FAQ:

 

1. Co je to PŘÍBĚH inspirace?

Přesný popis naleznete v kapitole INSPIRACE PŘÍBĚHY/VYSVĚTLENÍ POJMU PŘÍBĚH

2. Mohu psát opravdu o všem?

Ano, pokud je to v souladu s pravidly s webu (morálními). Nerozlišujeme velmi  důležitou či ménně důležitou inspiraci, pro nás je zajímavá každá. Pište o tom co jste zažili v rámci inspirace, je úplně jedno že to jž zažil někdo před vámi (ve filmu, v knize atd), pro nás je důležité že jste příběh sama zažila a sama poznala pozitivní učinek dané inspirace na vaše další životní kroky. Piště i tom co se stalo vaším přátelům a jakou změnou prošli.

3. Lze vložený příspěvek měnit?

Ve chvíli kdy uložíte váš příspěvek, tak máte 24hodin na jeho editaci, změnu či výmaz. Po těchto 24hodinách se příspěvek zamkne a nebude mít možnost již nic změnit. VYMAZAT VŠAK ANO. Toto opatření je proto, že vás příspěvek je hodnocen, komentován a proto musí být zachován ve svém původním znění.

4. Příspěvky jsou hodnoceny, ale když jej uživatel změní tak hodnocení ztrácí hodnotu, ne?

Jak je psáno v jiném bodě (bod3) i v kapitole VLOŽIT příběh, tak  ve chvíli kdy uložíte váš příspěvek, tak máte 24hodin na jeho editaci změnu apod. Po těchto 24hodinách se příspěvek zamkne a nebude mít možnost již nic změnit. Toto opatření je právě proto, co je psáno v této otázce. Tímto krokem totiž zaručujeme zachování původního příspěvku a tedy veškeré komentáře I hodnocení jsou reálné k vloženému příspěvku

5. Soutěže jsou pravidelné?

Soutěže jsou jakousi podporou webu, pokud je zrovna nějaká aktivní tak v kapitole soutěž najdete vždy přesné údaje. Pravidelnost nelze zaručit, ale naším cílem je aby vždy byla nějaká aktivní neboť chápeme, že i toto je pro vás důležitý stimul.

6. Když si nejsem jistý/á do jaké oblasti přesně má inspirace patří, tak jak se mám rozhodnout?

Při vkládání zaklikněte „nevím“ a my si váš příspěvek přečteme a dle dojmu přiřadíme příslušnou oblast.

7.Můžete mi zrekapitulovat vložení příběhu?

Ano. Kliknete na VLOŽIT PŘÍBĚH a v daném formuláři jej popíšete. Poté vyberete oblasti kterých se dle vás příspěvek týká. Po uložení je vše 24hodin pro vás otevřeno k případným změnám. V tuto dobu nění stále nic vidět na webu. V tuto dobu probíhají i technické kontroly. Po uplynutí doby se vám práva zamknou a vložený příběh je dán na web k viditelnosti uživatelů.

8. Mohu tedy mazat své příspěvky?

Ano. Smazat co kdo napsal je "svaté" právo každého uživatele. V tomto chceme být jiní a umožnit vám tuto volnost. Ovšem pozor - provede-li výmaz příspěvku tak již není návratu. Ztrácíte tím nejen příspěvek ale i komentáře, hodnocení atd.

9. Co když můj příběh bude spíše o nějaké věci než o lidech?

Toto vůbec nevadí. Ba naopak a jsme rádi, že i takto to vidíte. Psát můžete o čemkoliv co vám přineslo inspirační kvalitu, radu.

10. Platí se na tomto webu?

Ne, veškeré informace, možnost atd jsou zdarma. Komunikace na téma financí se týka pouze otázky reklam či užití obsahu pro vlastní účely (toto je nutno komunikovat s admin webu, ale i tak určitě dojdeme ke vzájemné dohodě)

 

JŠÍ DOTAZY BUDE NADÁLE AKTUALIZOVÁNY DLE ČETNOSTI VAŠICH OTÁZEK

 Loading


FGK design