zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Oblasti inspirace aneb život je hledání

VztahyŽivot je hledání za účelem nalezení spokojenosti, odpovědi či dobré rady pro svůj život. Mít vysněnný životní styl k tomu co děláme, je prvním krokem ke zlepšení oblastí života, v kterých se nacházíme. Oblasti inspirace tak představují veškerý prostor v inspirativní části člověka, ke které má nějaký vztah a na kterých mu tedy záleží. Příspěvky na webu nazýváme inspirativními příběhy. Tyto inspirativní příběhy dělíme do těchto základních oblastí:

Jelikož si uvědomujeme, že životní styl a zkušenosti člověka, zasahují do řady oblastí inspirace, tak jsme samozřejmě i my vycházeli jsme z mnohem širší základny (např. vize, zábava, finance apod.), ovšem v rámci vyzkumu se nám vyselektoval tento seznam. Jedná se opravdu o nejzákladnější oblasti v kterých lidé hledají inspirace. Pokud budeme mít od vás uživatelů četné ohlasy na přídání dalších oblastí tak tak samozřejmě rádi učiníme. Dílčí dělenní do pod-oblastí zatím neplánujeme, přeci jenom by to bylo až moc podsekcí a ztratili bychom to hlavní – jasně a stručně poskytnout přehled inspirací, které vám mohou pomoci. Vhodné je ještě říci, že nejste-li si jisti jakou oblast pro své inspirativní příběhy vybrat tak při vkládání zaškrtněte “nevím” a my to, po přečtení vašeho příspěvku,  již doplníme za vás.

Inspirativní rada webu: nechcete-li psát, ale pouze číst, tak navštivte kapitolu ŽEBŘÍČKY INSPIRACÍ a vyfiltrujte si oblast inspirace, kterou přesně hledáte (např.vztahy). A naopak chcete-li něco napsat, tak se zaregistrujte a přes kapitolu VLOŽIT INSPIRATIVNI PŘÍBĚH  zadejte svůj příspěvek. “PRÁCE, STUDIUM, SPORT, ZDRAVÍ, KONÍČKY, DÁRKY, STYL, VZTAHY”.

 

(pictue Black_and_White_by Marlith)Loading


FGK design