zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Partneři webu aneb jiná inspirace pro osobní rozvoj

Zde bychom rádi dali prostor sponzorům či subjektům, kteří se pozitivně podílejí na činnosti webu. Nemusí tedy jít pouze o klasické inzerenty.  Pokud si klient přeje zvyraznit nějaké dílčí summary své činnosti tak zde je vhodný prostor. Zároveň připomínáme, že pokud máte jakýkoliv dotaz spojený s reklamou tak piště na tento email: info@bodinspirace.cz      

 

 

FGK design je podepsán pod technickou realizací těchto stránek, což je výsledkem kvalitní spolupráce podpořené krátkým časem vývoje s vysokou kvalitou přístupu a míry designové intuice. Nadstadartním faktorem je též nabídka vlastních návrhů spojená s přirozenou rychlostí implementace požadavků na web. Vedení webu potvrzuje vysokou spokojenost s FGK DESIGN a spolupráci více než doporučuje.          (09/2011 - tato stručná recenze je psáná hlavním adminem Bodu Inspirace)

 

Pod linkem www.malesrdce.com najdete blog plný jemné upřímnosti zasazené do zajímavých témat. Autor daných textů svým lidským projevem přispívá k příjemné atmosféře v duchu osvěžujících témat a půvabů života. "Kdo jsem? Obyčejný mladý muž, který ví, že nemáme jenom tělo, ale i duši a také ducha". (11/2011 - tato stručná recenze je psáná hlavním adminem Bodu Inspirace)

 

Pojďte se na chvíli zastavit a rozhlédnout se ve světě alternativní terapie těla i duše. Na své neduhy vyzkoušejte sílu bylinek, pohlazení aromaterapeutické kosmetiky, účinek očistných svící. Seznamte se s energií dřeva, technikou džala nétí, světem drahých kamenů  a nechte se inspirovat...To vše a mnohem více na www.inspiracezdravi.cz
 

čtesyrád.cz_na_Bod_inspiraceNa linku www.ctesyrad.cz je realizována milá, inovativní, neotřelá, neustále aktualizovaná databáze doporučující ty nejčtivější knihy – může díky všestrannému tematickému záběru sloužit širokému spektru uživatel. Databáze je rozdělena do několika základních kategorií (*Nejčtivější napříč žánry, *Statistický TOP, *Literární ceny, *Nová krev, *Známé osobnosti doporučují), do kterých jsou tituly vřazovány podle odlišných kritérií, takže si vybere jakýkoli čtenář.

 

 Loading


FGK design