zpet na úvodní stranu | napište ...
2087 hodnocení » | 2063 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Vysvětlení pojmu inspirativní příběhy ze života

Inspirativní příběhy ze života představují skutečná zjištění uživatele, které se mu přihodily a při kterých zažil moment (inspiraci), díky kterému mohl provést změnu svého života. Nebo alespoň jeho část, nicménně i taková změna je vždy velmi prospěšná. Inspirativní příběhy jsou popisem těchto událostí (momentů) a jejich samotné popsání představuje pro uživatele tzv. inspirace příběhy. Tyto příběhy mají svůj inspirativní účinek, neboť se jedná o skutečně ověřené a zejména úspěšné příběhy ze života různých druhů lidí.

Uživatelem vložené inspirativní  příběhy mohou uživatelé nejen číst, ale i komentovat či hodnotit jejich inspirativní kvalitu. Uživatel má tak možnost získat reakci jiných uživatelů a tím získat i doporučení jak dané příběhy znovu či lépe využít ke svému životu. Jak je výšše psáno, příběhy při svém hodnocení, používají tzv. inspirativní kvalitu příběhu. Tímto termínem rozumíme skutečnost, na kolik dané příběhy, pomohly čtenáře inspirovat, jakou měly sílu v poskytnutí impulsu a jak moc dokázaly čtenáři nabídnout ten správný moment inspirace.

Připomínáme, že všechny příběhy mají vždy svůj inspirativní zdroj. Aby se vám lépe tyto zdroje hledali a měli jste tak více možnosti zažít své inspirativní příběhy, tak je zde na portálu kapitola “Zdroje inspirace” . Pro nás je opravdu velmi důležité, abyste si všech těch krásných inspirativních zdrojů kolem vás všimli a mohli tak dojít k vytoužené úspěšné změně

Inspirativní příběhy jsou události, jenž se obvykle stávají díky vašemu nelezení, setkání, čtení, zájmu, pocitu, souznění, objevu, děním se, náhodě, předpokladu, vysnění, risku, znalosti, štěstí, zaslechnutí, realiziování, věnování se, poučení se. Příkladem inspirativního příběhu může být např.  Nalezení originálního dárku pro sestru, Setkání s charismatickou osobností, Rada jakým být šéfem, Zjištění “jak na…”,  Získání neocenitelné rady či zkušenosti atd.

 

Inspirativní rada webu: chcete-li něco napsat, tak se zaregistrujte a přes kapitolu VLOŽIT INSPIRATIVNI PŘÍBĚH  zadejte svůj příspěvek, inspirativní příběh. Nejlepší příběhy najdete v tzv. ŽEBŘÍČÍCH INSPIRACE a naopak seznam příběhů v tzv. POSLEDNÍ VLOŽENÉ PŘÍBĚHY.  “Každý úspěch má své skutečné inspirativní příběhy“

 Loading


FGK design