zpet na úvodní stranu | napište ...
2078 hodnocení » | 1894 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
86.7%
oblast  zdraví vztahy
autor  Anonymní autor
inspirativní příběh Dívka, kterou zlé místé obohatilo ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  17/09/2011 hodnotilo: 6
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Dívka, kterou zlé místé obohatilo:

Některé osobní věci není možná ještě čas zveřejňovat, přesto pod vlivem pozitivního myšlení příspěvků vložených v poslední dny bych ve zkratce popsala jeden takovy „blízký“ osud. Byla dívka jenž měla perfektního přítele, který propadl drogám a při jeho léčbě strávila roky mládí po jeho boku. Vytvořila si nenávist k nemocničnímu prostředí a snad právě proto se za nedlouho dozvěděla krutou rakovinovou zprávu. Ve chvíli kdy potřebovala podporu si její znovu propadlý mladík našel lepší kamarády a tak zůstala sama, tam kde nikdy být nechtěla. Mladá, na operaci, bez víry. A na tom místě dalo by se říci nejsmutnějším potkala neskutečně opravdové, upřímné a života si vážící lidi. Lidi z kterých se stali nejlepší přátelé na celý život. Nemoc úspěšně přemohla a pohled na svět není v jejich očích není nikdy tak obyčejný jako předtím. Váží si každého dne, má nezaplatitelné přátelé. Je to příběh s happyendem? Nevím, vše se u této nemoci může vrátit a často i vrací, ale pro svou současnost dívka ví, že i když ji potká něco zlého tak i na tom místě „soudu“ může poznat to nejlepší ve svém životě. Ten skutečný, snad to portálu vadit nebude, bod inspirace skutečně žít, vážit si. Nikdy tedy tato dívka nebude zoufat, protože ví, že nejlepší věci našeho života jsou opravdu všude a to i tam, kde bysme to opravdu nečekali. (text je přidán se svolením autora)

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
21/09/2011 Malé srdce Hezky napsané. Kdysi jsem viděl asi 30-letou ženu, nebo spíše to, co z ní zůstalo. Pokroucené údy a ve svých třiceti letech vypadala na 80! Tuhá kuřačka, narkomanka a alkoholička. Je až k neuvěření, co někteří lidé dokážou se svým životem udělat. Někdy však i těmto lidem stačí aspoň jednou z hloubky své duše zavolat či zaplakat a pomoc v jakékoliv podobě může přijít. Bohužel tato žena neměla to štěstí. Zemřela osamocena na nemocničním lůžku po tom, co tři měsíce přežívala díky hadičkám:-(
22/09/2011 Tyler Člověk musí mít velkou vnitřní silu, aby našel pozitivní věci i v tom nejnegativnějším prostředí
17/01/2012 PetrP Snad nejlepší památkou by bylo právě zmiňované inspirativní pohlédnutí...
05/03/2012 Glamour Někdy je moc kruté říci, že člověk má vše ve svých rukou, ale povětšinou to opravdu tak je. Vždy musíme mít nejprvé reálné cíle a pak teprve ty snové. Nikoliv obrácenně, to se vám vaše životní teorie může rozsypat, jak domeček z karet.
21/11/2012 Kamil36 A víte, že i takovéto příběhy mám rád? Myslím, že kdo je schopen vnímat inspiraci tak si na slabším produktech dokáže najít to hodnotné a zajímavé. Oceňuji upřímnost.
Loading


FGK design