zpet na úvodní stranu | napište ...
2078 hodnocení » | 1894 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
92%
oblast  práce sport zdraví koníčky
autor  Anonymní autor
inspirativní příběh Tady a teď ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  21/10/2011 hodnotilo: 5
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Tady a teď:

V poslední letech jsem žila okamžiky minulosti nebo sněním okamžiků budoucnosti. Krásně vzpomínky mi zapomínaly tvořit realitu. Opravdu mi dlouho trvalo, než jsem si uvědomila, že náš život je tvořeno okamžiky dějícími se nyní, ted TEĎ. Pokud nebude žádné teď nebudou vzpomínky na minulost, nebudou naděje na budoucnost. Možná to zní jako obyčejná, toliko promýlaná rada, ale je v tom skutečně velká pravda. Sedněte si do křesla, zavřete oči a vybavte si nejkrásnější vzpomínku, která se vám stala. Nemusí být nejlepší, ale patří do okruhu těch nejkrásnějších, nejpůsobivějších, nejdůležitějších, prostě těch nej. Co vidíte? Bylo to včera? Před měsícem? Rokem? Dle času zjistíte jak si píšete svou přítomnost i budoucnost. Či jak nutné je ji okamžitě začít psát. Tento pohled zabírá na všechny lidské oblasti.

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
30/10/2011 Malé srdce Má nejkrásnější vzpomínka byla, když jsem byl v přítomnosti Tu a Teď. Jenže tehdy tam nebyla žádná vzpomínka, protože tam ani nemohla být. Tam bylo vše a zároveň nic. Radost i smutek, prázdnota i plnost, život i smrt a také blaženost. Nic jsem v tu chvíli nechtěl, po ničem jsem netoužil. Bylo to tak krásné, ale vůbec při tom nezáleželo na jakékoliv definici, protože nic nemělo smysl a přesto vše bylo smysluplné, vše bylo úplné a dokonalé...
12/12/2011 Kamil36 pro Malé srdce: Ale právě proto si tu minulost uvědomujete jako ideální čas. Pokud by si člověk toto uvědomil v současnosti, tak by věděl, že je "tady a teď" ta chvíle. Daný příspěvek se mi velmi líbil.
Loading


FGK design