zpet na úvodní stranu | napište ...
2078 hodnocení » | 1894 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
91.4%
oblast  zdraví
autor  Kamil36
inspirativní příběh Breatharián ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  09/01/2012 hodnotilo: 7
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Breatharián:

Případ Breathariánů je to co vždy rád uvádím jako typický případ lidské blbosti. Pointů těchto osob je, že tvrdí, že jsou živeny pouze vzduchem. A věřte, tisíce lidí jim to věří a co hůře, dokonce jim za jejich lekce platí. Pikantní je, že jen jediný breatharián chtěl před kamerami dokázat své účinky, aby následně byl po dvou dnech odvezen na kapačkách. Přesto má tato osoba své fanoušky. Paradoxem je, že se opravdu cítíte lépe po pár fázích hladovění, ale to vás neživí vzduch, ale vaše tělo si dopřává kýženého oddychu přecpávání. A na tuto fázi ve svých školeních sází...smutně úsměvné. Takže - než začnete řešit nějaký radikální krok, snahu o výraznou změnu, použijte zdravý rozum, zrcadlo, které vám nelže a hlavně soudnost. Tyto tři body jsou více než inspirací. Nevěřte rádoby umělcům, když sami vnitřně cítíte, že je to opravdu blbost.

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
10/01/2012 Newone Ano, první efekty, jsou opravdu projevem ozdravování těla, nikoliv působením pseudovlivů. Bohužel na to se dosti zapomíná.
14/01/2012 Tom Přiznávám, že tento moderní název bretharián slyším poprvé, nicméně o jógínech živících se pouze pránou už jsem něco málo zaslechl. Samozřejmě nevěřím, že by se tato schopnost dala naučit v nějakém kurzu nebo nedejbože školení, ale rád bych poukázal na to, že to není technicky nemožné. Již od Einsteina víme, že všechno je vlastně převlečená energie (stačí ze vzorce E=mc^2 vyčlenit hmotu), tedy i jídlo a tedy samozřejmě i vzduch, který nicméně vzhledem k minimální hmotnosti obsahuje i minimum energie. A právě hlubokým a koncentrovaným dýcháním (zcela typickým právě pro jógu), lze ze vzduchu získat více energie, než je běžné. Zajímavé ne?
14/01/2012 Tyler Získání energie ze vzduchu...slyším poprvé. Má to nějaký fyzikální podklad (okysličování)?
10/02/2012 Milan Také o tom slyším poprvé. Je vidět, že lidé jsou opravdu vynalézavým tvorstvem
Loading


FGK design