zpet na úvodní stranu | napište ...
2078 hodnocení » | 1894 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
82.9%
oblast  zdraví
autor  Pavlina
inspirativní příběh Stop jarním alergiím ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  02/03/2012 hodnotilo: 7
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Stop jarním alergiím:

Jen co se malinko oteplilo a radostně jsem vyběhla ven, jsem si obratem uvědomila, že jarní alergické patálie budou mou hlavní starostí. Věčně ucpaný kos, rýma, kýchání. Nejhorší je, že na nervy nejdete jenom sami sobě, ale i okolí. Dříve jsem se snažila uklidňovat, že stejným problémem trpí v naši maličké zemi více jak dva milióny lidí, takže ten můj problém není zase ničím ojedinělý, ale to vám dlouho nevydrží, když proslzíte celé dny. Bohužel se tyto alergie podepisují i na vaší psychice a psychice okolí. Proto považuji za velmi štastné rozhodnutí, že jsem si zařídila u lékaře test na alergie (kde mi je bohužel potvrdili) a dle výsledků mi byl doporučen další postup. V mém případě speciální lekařský recept a téměr obratem bylo po problémech. Jak triviální, rychlé a efektivní! Konec ztraceným dnům a negativních nálad. Vše jsem si, ale zařídíla ke konci minulého léta, takže nyní čekám na skutečný jarní test, ale i tak vzhlížím s velkou nadějí na poklidné dny, v kterých si přichod jara parádně užiji.

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
07/03/2012 Newone Velmi praktická rada pro každého. Oceňuji palcem nahoru.
13/03/2012 PetrP Myslím, že toto je opravdu velmi dobrá praktická rada, protože opravdu většina lidí si vůbec neuvědomuje, jak snad řešitelný tento věčný problém je. Myslím, že nemůže být nic inpspirativnějšího než pořádná praktická rada, která vám dodá klid do duše i proslzeným očí. Určitě tento inspirativní příběh následujte.
02/04/2012 Ferda Mám rád tyto praktické příběhy. Je to opravdu lehce inspirativní, ale o to více dobrá a velmi zajímavá rada. Zní to logicky a velmi nelogicky, že mě to samotného nenapadlo...
Loading


FGK design