zpet na úvodní stranu | napište ...
2086 hodnocení » | 2005 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
95%
oblast  koníčky styl
autor  Glamour
inspirativní příběh Světélkující domovinka ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  02/05/2012 hodnotilo: 4
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Světélkující domovinka:

Taky máte rádi ty romantické procházky při večerních přímořských dovolených v pozadí osvětlených cestiček a různých roztomilých malých pozlátek, které vám navozují pocit, že jste opravdu v jiném světě? Já ano a vždy jsem to velmi obdivovala a o to více nechápu, že mi nedošlo, že si něco takového mohu levně udělat i svého rodinného domečku! Nejdříve jsem trnula nad kabelovými vývody a vůbec takovým tím elektro-technickým řešením, ale pak mi trklo do hlavy, že malé solární svítidla, které jsem pořídila za 40kč jsou při investici 600kč skvělým řešením, levným a na 3-4roky trvajícím (pak vás stejně napadne či chytne zase něco jiného). A věřte, že 15 takových to světýlek s mezery kolem 2 metrů dokáží udělat fantastickou noční světelnou krajinku. Je to krasné a půvabně inspirativní.

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
10/05/2012 PetrP Toto se mi velmi líbí a nezní to vůbec zle. Myslím že je to dost inspirující nápad, který by mě vůbec nenapadl. Zkuším lehce nahodit doma, ale už předem tuším, že budu mít úspěch, díky.
15/05/2012 Milan Hlavně aby vám to všem někdo neukradl...nepředpokládám, že si takovoutu věci můžete nějak napevno zamknout...
Loading


FGK design