zpet na úvodní stranu | napište ...
2086 hodnocení » | 2005 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
65%
oblast  vztahy
autor  Amel
inspirativní příběh Co se mužům (ne)líbí na ženách? ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  08/08/2013 hodnotilo: 4
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Co se mužům (ne)líbí na ženách?:

Co se mužům (ne)líbí na ženách? Velmi často při své práci řešíme partnerské vztahy. Ženy si stále stěžují na své muže. A tak jsem se zeptala svých kamarádů, jak vidí nás ženy. Byl to menší průzkum, který mě zas tolik nepřekvapil. Co na nás muži milují? Když se rádi smějeme, jsme upřímné, když se nehádáme. Mají rádi, když pozitivně myslíme, jsme chytré, ale ne zas moc:-). Ale také když jsme něžné, milující a pozorné. A když vypadáme sexy. To hlavně padlo u mužů ve věku kolem 30ti let. Střední věk má rád pohodlí domova. Co se jim na nás nelíbí? Když nám jde o peníze a když jsme dominantní, nervózní, náladové, když si chceme povídat. Někteří muži raději mluví s kamarády, než se svojí ženou. Nemají rádi pořád něco řešit a neradi se hádají. Na to jsou někteří muži přímo alergičtí. A také jim vadí, když my ženy esemeskujeme a stále si s někým voláme. Co na to říct. Nikdo není dokonalý. Ale od toho je tolerance. A když to za pomocí tolerance ve vztahu harmonicky funguje, je to to nejlepší, co může být. Příště se podíváme na to, co si myslí ženy o mužích. Tak se pánové těšte:-).

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
26/08/2013 David71 Toto téma je staré jak lidstvo samo :-) Muži je bez ženy smutno ale bez ní mu nic nechybí do okamžiku, že zjisti že mu žena chybí což bývá relativně brzy. Žena je dobrým nástrojem tolerance. S tolerancí a kompromisem je život s ženou pohádkou. :-)
27/12/2013 Tyler A také je tu pravda že i v největší nepokojenosti si vždy každý najde něco spokojeného. A naopak, bohužel.
Loading


FGK design