zpet na úvodní stranu | napište ...
2078 hodnocení » | 1894 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


obrázek inspirace
inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
85.3%
oblast  práce studium sport zdraví
autor  Tyler
inspirativní příběh Udržování tzv. aktivního momentu ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  08/09/2011 hodnotilo: 15
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Udržování tzv. aktivního momentu:

Kdysi mi jeden přítel sdělil, že se snaží být "stále ve hře". Neustále být aktivní. Vždy jsem litoval, že to téma tak vyprchalo v záplavě různých témat, protože jsem až tak plně neporozuměl. Tak jako asi každého, mě druhý den při hodnocení napadlo, že mluvil o práci, penězích, kariéře. V tom jsem zase takové kouzlo neviděl, koneckonců, to je tradiční přístup dnešní doby a celé populace. Mít se lépe je v souladu závislosti na úspěchu v otázce práce, peněz. Po pár týdnech jsem se, ale k dané myšlence opět vrátil, zřejmě pouhou náhodou, neboť se mi v jeden týden stalo to, že ve všech svých "hlavních" koníčcích jsem čekal na pozitivní změny, odpovědi z okolí. Těšil jsem se na druhý den, druhý týden až se dané změny stanou, až dané reakce lidí proběhnou. Právě v tu chvíli mi hlavou probhělo "jsi ve hře". Tak pro příklad: malujete - dlouho a docela dobře, ale jen tak soukromě. A náhle máte možnost poslat svůj výtvor na kritiku skutečnému znalci, který v prvotním impulsu sdělí, že to není vůbec špatné dílo. V tu chvíli žijete v pozitivním aktivním momentu - těšíte se, víte, že se stane něco kvalitního, dobrého, víte že půjdete zase o krok dále. A teď si představte, že se budete soustředit na vše co děláte a ve všem budete vyvíjet takovou činnost, abyste byli neustále v kladném očekávání. Budete mít své "aktivní momenty", důvody těšit se na další dny. A pokud se vám "aktivní momenty" podaří vytvářet i pro vás v těch nejdůležitějších oblastech tak to bude jen dobře. Každým dnem se budete budit s očekáváním, pocit prázdnoty tedy nebudete možné znát. A pozor - aktivní momenty mají neskutečnou životní sílu i opravdu v těch nejobyčejnějších oblastech. Výtvářejte tedy své aktivní momenty, to je má inspirativní rada. Neusínejte a den nepromarněte aniž byste si nemohli říci - mám svůj aktivní moment.

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
08/09/2011 Samotarka Ano, ano, ano! Člověk potřebuje svůj hnací motor, důvod proč ráno vstát. A tohle je přesně vystiženo a já Vám za to děkuji.
10/09/2011 Malé srdce Zajímavý článek a navíc velmi pěkně napsaný. Díky za inspiraci!
13/10/2011 Suzi Naozaj veľká pravda, len si to ešte v tej chvíli aj uvedomiť :) Skutočne inšpiratívny pohľad na spôsob myslenia.
05/12/2011 Newone Dívám-li do žebříčků tohoto portálu tak vidím tento příběh jako nejnavštěvovanější. Musím říci, že za mě právem. Trošku jsem zapoměl, že by člověk neměl usínat bez touhy snů. Což platí i pro život. Děkuji za připomenutí
Loading


FGK design