zpet na úvodní stranu | napište ...
2078 hodnocení » | 1894 komentářů » | 412 inspirativních příběhů »
bod inspirace
navštivte nás na facebooku zpět na úvodní stranu
Inspirativní příběhy ověřené úspěchem
zóna uživatele
Inspirativní příběhy


obrázek inspirace
inspirace  příběhem inspirativní kvalita:
90%
oblast  zdraví práce
autor  Mendule
inspirativní příběh Taky pořád něco hledáte? ohodnoť tuto inspiraci:

datum vložení  13/09/2011 hodnotilo: 4
URL k příběhu  

Inspirativní příběh - Taky pořád něco hledáte?:

Já celý život. Čtu hodně knížek, teď už hlavně o duchovním rozvoji. Z knížek si intuitivně vybírám, co se mi líbí. Začala jsem L.Hay , Redfieldem , přečetla Proroka, M.Ruize, Coelha, M.Morganovou, E.Cayce, Foučkovou, Watlese………………. /vřele všechny autory doporučuji/a pak jsem potkala Esther Hicks a Abrahámy. Esther Hicks chaneluje myšlenky skupiny nefyzických bytostí, které si říkají Abraham /prý aby byli první v telefonním seznamu – mají velký smysl pro humor/. Nejdřív jsem narazila na videa na internetu, média mi vždycky trochu zaváněla šarlatánstvím, jenže tohle je něco jiného, Esther mluví tak rychle, že nestíháte číst titulky a přitom to má hlavu a patu. Myšlenky jsou to velice moudré a krásné a tak nějak cítíte, že ty bytosti, které skrze ní promlouvají, to s Vámi myslí dobře. Pak jsem si koupila několik knih – Požádej a je Ti dáno, Zákon přitažlivosti a další, které u nás vyšly. Snažím se od té doby používat některé principy a návody z těchto knih a tvořit si svou realitu sama, hlavně svými myšlenkami. Zkuste to taky, opravdu to funguje.

komentáře Komentáře k příběhu

datum nick komentář
13/09/2011 Tyler Naprosto souhlasím a to jako se zdrojem nové alternativy myšlení. Čím je vhodné začít, aby to působile nenásilně?
13/09/2011 Mendule Myslíš, kterou knihu začít číst jako první? No já nevím, oni vysvětlují svůj příběh v úvodu snad každé knihy, takže je to asi jedno. Já četla nejdřív Požádej a je Ti dáno, pak Úžasná síla emocí, pak Sáru /ta je nejen pro děti/, a pak Zákon přitažlivosti, Klíč ke všem vztahům, Moc a síla přesného záměru /ta mě trošku zklamala,ale myslím, že to bylo špatným překladem/, teď mi leží na stole Peníze a zákon přitažlivosti.Jinak videa najdeš zde http://www.youtube.com/user/pepicekkop#p/u
20/09/2011 Newone Lidé mají malinko sklon toto učení házet do myšlení určitých filosofických sekt (vím, že to zní přehnaně) či k pouličním prodejcům "víry a naděje". Co říci na odlišení od obou skupin?
21/09/2011 Mendule Vyzkoušet to?!!!!No Esther ani Jerry Hicks nemají v úmyslu kolem sebe soustředit lidi, kteří budou vyznávat jejich učení. Oni dokonce ani nechtějí, aby je lidi nějak propagovali, prý to nepomáhá, pomáháš jen svým vlastním příkladem, tím, jak žiješ, co přitahuješ.
Loading


FGK design